Малиот Мудар Волк
Артконект

Малиот Мудар Волк

Шифра на артикл: 053250
ISBN: 9786084852711
Код на производителот: 53250
Достапно веднаш
0 МКД
590 МКД
590 МКД
9,55 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Малиот Мудар Волк по цели денови чита дебели книги, ги проучува ѕвездите, учи – и знае сè! Толку е зафатен што нема време да се дружи со другите животни. Но, еден ден Малиот Мудар Волк ќе тргне на долг и тежок пат и ќе научи нешто ново – само со помош на љубезноста, знаењето ја достигнува својата највисока вредност. Прекрасно раскажана и вешто илустрирана, оваа приказна нè потсетува дека секој е единствен и добар во нешто, но само заедно можеме да оствариме сè.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Гијс ван дер Хамен и Ханке Сименсма
Издавач Артконект
Возраст 3 - 5 години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB