Како да исплашиш чудовиште
Артконект

Како да исплашиш чудовиште

Шифра на артикл: 053251
Баркод: 9786084852728
Код на производителот: 53251
Автор: Јана Бауер
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Смешна и забавна приказна за Отон Скакулеcот и неговото другарче, кои ќе научат како да бидат храбри и како да го исплашат чудовиштето што се крие под креветот. „Како да исплашиш чудовиште“ е уште една духовита авантура од перото на авторката на книгите за Грозовилата. За деца над петгодишна возраст.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Јана Бауер
Издавач Артконект
Возраст 3 - 5 години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB