Готвачките авантури на Белиот Мечок
Прозарт Медиа

Готвачките авантури на Белиот Мечок

Шифра на артикл: 054266
Баркод: 9786082561219
Код на производителот: 54266
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Белиот мечок со шест шепи живее во Беарвил, веднаш до Северниот Пол. Неговиот татко е мечокот филозоф, а мајка му е принцезата на палачинките. Малиот мечок уште не знае кој е неговиот повик. А како ќе дознае? На едно авантуристичко патување кое ќе му покаже за што се е способен, и што сака најмногу да прави. Во оваа сликовница ќе најдете и многу рецепти за храна кои дечињата можат да ги подготвуваат заедно со своите родители! Сите авантури на белиот мечок имаат врска со храната - кога белиот мечок конечно ќе се врати дома тој веќе го научил својот вистински повик - да биде готвач! Отвора ресторан во Беарвил, задоволен бидејќи шесте шепи се многу корисни за да ги подготви сите јадења точно на време!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Мара Вишка, Улдис Даугавиќ
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници50
Димензија29cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB