Бумбарчето Карл чека дожд
Прозарт Медиа

Бумбарчето Карл чека дожд

Шифра на артикл: 054270
Баркод: 9786082561226
Код на производителот: 54270
Автор: Тиа Нави
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прекрасна книга за доброто бумбарче Карл кое што се воодушевува на природата и сака да им помага на растенијата. Сликовницата е напишана на разбирлив начин за децата, и го поттикнува нивниот интерес за грижа кон природата. „Светот на инсектите и растенијата е фасцинантен, но за сето тоа богатство да остане на земјата, потребно е да научиме да ја забележуваме и сакаме прекрасната природа околу нас“ – Тиа Нави.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Тиа Нави
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници26
Димензија26cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB