Дуќан за еден ден во годината
Антолог

Дуќан за еден ден во годината

Шифра на артикл: 056621
Баркод: 9786082436050
Код на производителот: 56621
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дуќанот за еден ден во годината е отворен секој ден.Можете да појдете и да разгледувате, да пробате, да поставувате прашања. Меѓутоа, доколку сакате да купите нешто, треба да причекате. Бидејќи во овој дуќан може да пазарите само еден ден во годината. Огнен и неговото семејство купуваат само од овој дуќан. Затоа како очите во главата ги чуваат малкуте нешта што ги поседуваат. Но, еден ден, Огнен ќе посака да има повеќе играчки. Тогаш сè почнува да се менува.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Озге Бахар Сунар
Издавач Антолог
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB