Запчињата раскажуваат и порачуваат
КСЦ Полица

Запчињата раскажуваат и порачуваат

Шифра на артикл: 059910
ISBN: 9786084979227
Код на производителот: 59910
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа прекрасна сликовница за вас ја напиша Д-р. Милкица Моцан, а убавите илустрации ги направи Филип Коруновски. Повелете, азбуката на Д-р. Милкица Моцан: АЗБУКАТА НА ОРАЛНОТО ЗДРАВЈЕ
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Милкица Моцан
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB