Луди и Лундиса
Прозарт Медиа

Луди и Лундиса

Шифра на артикл: 062217
ISBN: 9786082561394
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Луди и Лундиса Два малечки пуфини Ги учат боите низ забава Се среќаваат со други мили животни И создаваат пријателства верни Прекрасна сликовница со тврд повез наменета за деца до 4 години.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Вар бергмар Јакобсен
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023
Број на страници32
Димензија26cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB