Капчо и китот

Капчо и китот

Шифра на артикл: 063868
ISBN: 9786084852957
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едно утро погледнав низ прозорецот и видов кит што плови по небото. Китот беше сино-сив, крупен и несмасен, а сепак си пловеше и си лебдеше со неочекувана грациозност на топлото сончево ветре…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Катерина Бабкина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2024
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB