Мојата прва азбука на боите и вкусовите
Издавачки центар ТРИ

Мојата прва азбука на боите и вкусовите

Шифра на артикл: 096090
ISBN: 9786085021123
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Венко Андоновски повторно ни приреди Азбука за најмалите. Овој пат една соооосем поинаква азбука што има боја и вкус. Жолтото е кисело, црвеното е слатко. А оваа сликовница е сите вкусови измешани во еден. Ајде на нова Стела и Сани авантура. Многу поразлична од минатите, но не и помалку забавна!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Венко Андоновски
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB