Мини лизгачка сложувалка - Боби
Светот на Биби

Мини лизгачка сложувалка - Боби

Шифра на артикл: 096210
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
49 МКД
49 МКД
0,79 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Димензија на сложувалката 5 см x 7 см
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сложувалки
Издавач Светот на Биби

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.95 MB