Шолја, Ortigia, V
BaciMilano

Шолја, Ortigia, V

Шифра на артикл: 210238
Достапно веднаш
0 МКД
1.515 МКД
1.515 МКД
24,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Колекцијата Ortigia на Baci Milano е инспирирана од истоимената мистериозна и ексклузивна област во Јужна Италија. Сицилија, земјата на сонцето, морето и ветерот, и богатиот и раскошен барокен стил совршено се спојуваат во оваа привлечна колекција, славејќи ја радоста на животот со карактер и со страст. Шолјата ‘V’ од оваа колекција е производ кој нуди персонализирано искуство и ја одразува италијанската елеганција. Материјал: порцелан Димензии: Ø8.5x10.5
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210814
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210813
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210812
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210802
2.995 МКД
48,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB