Сет од 2 шолји за чај со тацни, Firenze
Сет од 2 шолји за чај со тацни, Firenze
Сет од 2 шолји за чај со тацни, Firenze
Сет од 2 шолји за чај со тацни, Firenze
BaciMilano

Сет од 2 шолји за чај со тацни, Firenze

Шифра на артикл: 210240
Достапно веднаш
0 МКД
3.889 МКД
3.889 МКД
62,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Колекцијата Firenze на Baci Milano е прекрасна комбинација од класични и современи декоративни мотиви и пастелни бои, чиј дизајн создава весела но истовремено елегантна атмосфера. Овој сет шолји за чај со внимателно избрани впечатливи детали, е создаден за максимално да уживате во Вашиот чај. Материјал: порцелан Димензии на шолја: Ø9.5 x 6.3 цм Димензии на тацна: Ø15.7 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210814
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210813
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210812
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210802
2.995 МКД
48,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB