Шолја, Gulp, розева
BaciMilano

Шолја, Gulp, розева

Шифра на артикл: 210242
Достапно веднаш
0 МКД
1.515 МКД
1.515 МКД
24,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Колекцијата Gulp на Baci Milano ја слави уникатноста и боите на италијанскиот стрип, и со својата живописност и свежина буди чувства на радост, игривост, и Ве носи во свет во кој фантазијата ги одредува правилата и преовладуваат емоциите. Материјал: порцелан Димензии: Ø8 x 10 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano
Боја Розева

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210814
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210813
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210812
895 МКД
14,48 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210802
2.995 МКД
48,46 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB