Шолја, Optical No.2
BaciMilano

Шолја, Optical No.2

Шифра на артикл: 210259
Достапно веднаш
0 МКД
1.515 МКД
1.515 МКД
24,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Шолја од колекцијата Optical на Baci Milano, која ги спојува елеганцијата и надреализмот со своите геометриски форми, истакнувајќи го силниот контраст меѓу црната и белата боја. Оваа комбинација на бои внесува елеганција во домашниот декор и му дава префинетост и оригиналност на просторот. Не се препорачува употреба во микробранова печка или машина за садови. Материјал: порцелан Димензии: Ø9.3 x 10.2 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210269
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210268
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210267
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210266
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210265
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210264
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210263
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210261
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210260
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210258
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210250
1.515 МКД
24,51 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB