Шолја, Infinity No.1
BaciMilano

Шолја, Infinity No.1

Шифра на артикл: 210260
Достапно веднаш
0 МКД
1.515 МКД
1.515 МКД
24,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Порцеланска шолја од колекцијата Infinity на Baci Milano, инспирирана од мистериозната и фасцинантна безвременска линија без никакви граници, и концептот на бесконечност, без почеток и крај. Се истакнува со геометриски форми со впечатлива сина боја, кои одразуваат длабочина, мир и хармонија. Материјал: порцелан Димензии: Ø8.2 x 10.2 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210269
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210268
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210267
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210266
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210265
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210264
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210263
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210261
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210259
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210258
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210250
1.515 МКД
24,51 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB