Чаша со поклопка, Mamma Mia - Heart
BaciMilano

Чаша со поклопка, Mamma Mia - Heart

Шифра на артикл: 210267
Достапно веднаш
0 МКД
1.829 МКД
1.829 МКД
29,60 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Порцеланска чаша со поклопка од колекцијата Mamma Mia на Baci Milano, која е создадена со цел да донесе виталност не само на трпезата туку во секој агол од Вашиот дом низ калеидоскоп на бои, интригантни симболи, мистериозни написи и привлечни цртежи. Материјал: порцелан Димензии: Ø9 x 12 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Шолји
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Шолји 210269
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210268
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210266
1.829 МКД
29,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210265
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210264
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210263
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210261
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210260
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210259
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210258
1.515 МКД
24,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Шолји 210250
1.515 МКД
24,51 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB