The Cat Who Saved Books
Академска Книга

The Cat Who Saved Books

Шифра на артикл: 059533
ISBN: 9781529081480
Код на производителот: 59533
Автор : Sosuke Natsukawa
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
The Cat Who Saved Books is a heartwarming story about finding courage, caring for others – and the tremendous power of books.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Sosuke Natsukawa
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници219

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Edouard Louis
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Webber Katherine
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Celeste Ng
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joanna Quinn
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taylor Jenkins Reid
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Karen Joy Fowler
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Raven Leilani
699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB