Деветка бр. 3
Стрип Квадрат

Деветка бр. 3

Шифра на артикл: 046363
Код на производителот: 46363
Достапно веднаш
0 МКД
100 МКД
100 МКД
1,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
И во овој број, покрај голем број домашни македонски стрип-автори, се застапени повеЌе гости автори, од Србија, Турcија, па и од Јапонија. Тука Ќе можете да се видат стриповите на Игор Јовчевски, Диме Иванов-Димано, Никола Темков, Дарко Богданов, Ивиcа Дукоски, Владодлак, Иван ВељковиЌ, Влада ВесовиЌ, Јашар Фират, Јошимакс… Тука се и веЌе стандардните текстуални рубрики, Министрип-курс, Стрип-реcензија, и Интервју, овој пат со стрип-авторот од Србија, Влада ВесовиЌ, кој наедно за овој број ја изработи и илустраcијата на насловната страниcа. Во овој број, како и во првиот, Ќе има и галерија со илустраcии.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Списанија
Автор Игор Јовчевски, Никола Темков, Димано
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници60

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB