Современост бр. 4, 2021 год.
Современост

Современост бр. 4, 2021 год.

Шифра на артикл: 049793
Код на производителот: 49793
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Содржини од домашни и странски автори, интерпретативни разгледби и прегледи, прилози за делото на Коле Чашуле, раскази од М.Манџуков, поезија од Д.Пандев, драмски текст Кукова зима од Стефан Марковски.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Списанија
Автор Стефан Марковски, Снежана Стојчевска
Издавач Современост
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници206

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 270 МКД
4,37 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB