Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece
Learning Resources

Микроскоп сет, GeoSafari® MicroPro™ 95-Piece

Шифра на артикл: 058073
Код на производителот: 58073
Достапно веднаш
0 МКД
3.795 МКД
3.795 МКД
61,41 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СТЕМ-сетови
Бренд Learning Resources
Возраст 8+ години
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB