Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Направи сам - Хидраулична канџа
Kikkerland

Направи сам - Хидраулична канџа

Шифра на артикл: 052197
Код на производителот: 52197
Достапно веднаш
0 МКД
890 МКД
890 МКД
14,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СТЕМ-сетови
Бренд Kikkerland

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB