The Last Night of the Earth Poems
Академска Книга

The Last Night of the Earth Poems

Шифра на артикл: 002785
ISBN: 9780876858639
Код на производителот: 2785
Автор: Charles Bukowski
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Poems deal with writing, death and immortality, literature, city life, illness, war, and the past.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Странска поезија
Автор Charles Bukowski
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Година на објавување2009
Број на страници408

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Charles Dickens
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Cecco Angiolieri
299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rupi Kaur
899 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Will Harris
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Jorge Luis Borges
1.399 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Keats
449 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Maya Angelou
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Maya Angelou
999 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB