Лола и момчето од соседството
Топер

Лола и момчето од соседството

Шифра на артикл: 006602
Код на производителот: 6602
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За сите фанови на „Ана и франcускиот бакнеж“, нова приказна која ќе ги освои младите срcа и ќе ве натера да верувате во силата на лјубовта.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Стефани Перкинс
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници275

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Lois Lowry
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB