Pokemon Adventures Red & Blue Box Set
Академска Книга

Pokemon Adventures Red & Blue Box Set

Шифра на артикл: 055519
Баркод: 9781421550060
Код на производителот: 55519
Автор: Hidenori Kusaka
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
All your favorite Pokemon game characters jump out of the screen into the pages of this action-packed manga! Contains Pokemon Adventures vols. 1-7 and a colour poster!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Hidenori Kusaka
Издавач Академска Книга
Возраст 7+ години
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2014
Број на страници1504

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Moore
Цена 2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Cullen Bunn
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Brian Michael Bendis
Цена 1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jason Aaron
Цена 1.899 МКД
30,73 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Claudia Gray
Цена 999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB