Fire Force 3
Академска Книга

Fire Force 3

Шифра на артикл: 093465
ISBN: 9781632363787
Автор: Atsushi Ohkubo
Достапно веднаш
0 МКД
699 МКД
699 МКД
11,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
THE HERO AND THE PRINCESS Captain Princess Hibana is hiding secrets about the origins of spontaneous human combustion, and its Company 8s job to expose them! Shinra and the team head to Company 5 to learn the truth and to rescue Sister Iris, who has fallen into Hibanas clutches. Can Shinra defeat the princess and prove that heroes really do exist?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Atsushi Ohkubo
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Atsushi Ohkubo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marvel Various
8.399 МКД
135,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : V.E. Schwab
3.299 МКД
53,38 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB