Свеќа, Candele Firenze Glass Fantasy - Beach Walk
Свеќа, Candele Firenze Glass Fantasy - Beach Walk
Свеќа, Candele Firenze Glass Fantasy - Beach Walk
Свеќа, Candele Firenze Glass Fantasy - Beach Walk

Свеќа, Candele Firenze Glass Fantasy - Beach Walk

Шифра на артикл: 060704
Достапно веднаш
0 МКД
1.178 МКД
1.178 МКД
19,06 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Премиум декоративна свеќа со мирис на бензоин смола и пачули. Од серијата Glass Fantasy на Candele Firenze. Селектирани суровини според највисоки стандарди за квалитет, рачна изработка, италијански дизајн инспириран од фирентинската уметничка култура. Садот на свеќата од висококвалитетно стакло е дизајниран со идејата за декоративно-практична реупотреба на уметноста. Димензии: 10x9cm; Време на согорување: 60 часа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Свеќи и мириси
Боја Мултиколор

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB