Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid
Manopoulos

Сет за табла, Handmade Wooden Backgammon Mahogany Inlaid

Шифра на артикл: 060166
Достапно веднаш
0 МКД
4.899 МКД
4.899 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Табли и шахови
Бренд Manopoulos
Димензија38x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB