Фигури за шах - рачна изработка, Staunton Wooden Weighted Chessmen, 9.5 cm
Manopoulos

Фигури за шах - рачна изработка, Staunton Wooden Weighted Chessmen, 9.5 cm

Шифра на артикл: 060168
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
f44b?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Табли и шахови
Бренд Manopoulos

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.08 MB