Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен
Manopoulos

Сет за шах, Bauhaus Style, тиркизен

Шифра на артикл: 052724
Код на производителот: 52724
Достапно веднаш
0 МКД
14.495 МКД
14.495 МКД
234,55 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Табли и шахови
Бренд Manopoulos
Боја Сина

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
10.099 МКД
163,41 EUR
Sačuvano u omiljne
11.199 МКД
181,21 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB