Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Чаша за патување, Caffa, црвена
Alessi

Чаша за патување, Caffa, црвена

Шифра на артикл: 049756
Код на производителот: 49756
Достапно веднаш
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
51,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Термоси и шишиња
Бренд Alessi
Димензија17 x 9.5 x 9 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.790 МКД
28,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.390 МКД
22,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
17,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.190 МКД
35,44 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB