Чаша за патување, Caffa, кафеава
Чаша за патување, Caffa, кафеава
Чаша за патување, Caffa, кафеава
Чаша за патување, Caffa, кафеава
Alessi

Чаша за патување, Caffa, кафеава

Шифра на артикл: 049757
Код на производителот: 49757
Достапно веднаш
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
51,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Термоси и шишиња
Бренд Alessi
Димензија17 x 9.5 x 9 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.790 МКД
28,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.390 МКД
22,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.190 МКД
19,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.090 МКД
17,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.190 МКД
35,44 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB