Термос, Food à porter, црвен
Alessi

Термос, Food à porter, црвен

Шифра на артикл: 049767
Код на производителот: 49767
Достапно веднаш
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
50,00 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Термоси и шишиња
Бренд Alessi
Димензијаu00d87.5 x 23 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.54 MB