Запалка, Firebird 2.0, златен
Alessi

Запалка, Firebird 2.0, златен

Шифра на артикл: 042126
Код на производителот: 42126
Достапно веднаш
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Тобако додатоци
Бренд Alessi
Боја Златна

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB