Дрвена запалка, Flameless Element Lighter, дрво - орев
Дрвена запалка, Flameless Element Lighter, дрво - орев
Дрвена запалка, Flameless Element Lighter, дрво - орев
Дрвена запалка, Flameless Element Lighter, дрво - орев
Gingko

Дрвена запалка, Flameless Element Lighter, дрво - орев

Шифра на артикл: 047054
Код на производителот: 47054
Достапно веднаш
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Не само со паметен изглед, туку и со паметна технологија, Flameless Element запалката од Gingko Design не е Вашата обична, секојдневна запалка. Скриен во футрола во форма на пура со бакарно капаче со навртка, нежно открива потполно беспламен вжештен метален прстен кој достигнува висока температура. По неколку секунди автоматски се исклучува и можете едноставно да го вратите капачето и да уживате во извонредниот квалитет и компактност на оваа запалка. Обвиткана во вистинско, природно ореово дрво, дополнета со металното капаче во златна боја, ова е запалка со префинет и луксузен изглед. Со ненадминлив квалитет, Ви нуди сосема ново искуство при палењето, и е совршен, стилски подарок.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Тобако додатоци
Бренд Gingko
Димензија17 u00d7 17 u00d7 103mm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.16 MB