Патрони за налив-перо, Pelikan, TP/6, 1/6
PELIKAN

Патрони за налив-перо, Pelikan, TP/6, 1/6

Шифра на артикл: 007736
Код на производителот: 7736
Достапно веднаш
0 МКД
60 МКД
60 МКД
0,97 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туш, перодршки и перца
Бренд PELIKAN

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.45 MB