Bruce Nauman: The True Artist
Академска Книга

Bruce Nauman: The True Artist

Шифра на артикл: 046619
ISBN: 9780714849959
Код на производителот: 46619
Автор: Peter Plagens
Достапно веднаш
0 МКД
5.099 МКД
5.099 МКД
82,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
The most comprehensive overview of the art of Bruce Nauman
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Peter Plagens
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2014
Број на страници288

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Paola Antonelli
3.899 МКД
63,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Linda Chase
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alberto Shayo
3.499 МКД
56,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Adele Schlombs
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Schneider
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michiel Roscam Abbing
2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sebastian Schutze
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Hans Werner Holzwarth
1.599 МКД
25,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB