Pet-tecture: Design for Pets
Академска Книга

Pet-tecture: Design for Pets

Шифра на артикл: 041481
ISBN: 9780714876672
Код на производителот: 41481
Автор: Tom Wainwright
Достапно веднаш
0 МКД
1.099 МКД
1.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
A fun, engaging, inspirational survey of more than 200 of the very best contemporary designs for pets in the same format as Mobitecture and Nanotecture.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметност, мода и изработки
Автор Tom Wainwright
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2018
Број на страници288

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : SendPoints
1.799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Chantel Prod'Hom
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Kevyn Aucoin
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : German Ucar
1.999 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB