Саксија за цвеќе, Freddy, бела со зелени лисја, М
Pomme pidou

Саксија за цвеќе, Freddy, бела со зелени лисја, М

Шифра на артикл: 063406
Достапно веднаш
  • M
    *
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вази
Бренд Pomme pidou
Боја Бела
Димензија15x14x15cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вази 060764
1.140 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 060763
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 060762
1.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 060761
1.780 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 059669
1.980 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 058489
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 058488
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 058487
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
Вази 058486
2.390 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB