Вазна, Versailles, 17x38cm
Вазна, Versailles, 17x38cm
Вазна, Versailles, 17x38cm
Вазна, Versailles, 17x38cm
BaciMilano

Вазна, Versailles, 17x38cm

Шифра на артикл: 210217
Достапно веднаш
0 МКД
11.095 МКД
11.095 МКД
179,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Колекцијата Versailles на Baci Milan е спој на безвременска елеганција и современ стил. Оваа вазна изработена од фин порцелан, во нијанси на белата и сината боја и класичен toile de jouy дизајн, ќе внесе радост, романса и авантура во Вашиот дом. Материјал: порцелан Димензии: Ø17 x 38 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вази
Бренд BaciMilano

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вази 210222
10.779 МКД
174,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 061728
1.280 МКД
20,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060764
1.140 МКД
18,45 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060763
1.090 МКД
17,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060762
1.780 МКД
28,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060761
1.780 МКД
28,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 059669
1.980 МКД
32,04 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 058489
2.390 МКД
38,67 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 058488
2.390 МКД
38,67 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 058487
2.390 МКД
38,67 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB