Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm
Egan

Вазна, Le Pupazze, Amelie 13 x 18 cm

Шифра на артикл: 055226
Код на производителот: 55226
Достапно веднаш
0 МКД
3.495 МКД
3.495 МКД
56,55 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Изработена од керамика, оваа вазна ќе им даде стил на вашите растенија, природни или вештачки. Исто така можете да ја користите како декоративен сад. Сите разлики помеѓу поединечни парчиња се резултат на рачната изработка и само дополнително ја истакнуваат уникатноста на секој производ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вази
Бренд Egan

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вази 210222
10.779 МКД
174,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 210217
11.095 МКД
179,53 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 061728
1.280 МКД
20,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060764
1.140 МКД
18,45 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060763
1.090 МКД
17,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060762
1.780 МКД
28,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 060761
1.780 МКД
28,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 059669
1.980 МКД
32,04 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 058489
2.390 МКД
38,67 EUR
Sačuvano u omiljne
Вази 058488
2.390 МКД
38,67 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB