Потемно
Топер

Потемно

Шифра на артикл: 005377
Баркод: 9786082085708
Код на производителот: 5377
Автор: Е.Л. Џејмс
Достапно веднаш
0 МКД
680 МКД
680 МКД
11,00 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ДОжИВЕЈТЕ ЈА СТРАСТА НА ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ РАСКАжАНА СО ЗБОРОВИТЕ НА КРИСТИЈАН ГРЕЈ, ДОжИВЕЈТЕ ЈА ПРЕКУ ВИТЕЛОТ НА НЕГОВИТЕ чУВСТВА, МИСЛИ И СОНИшТА. Нивната врела и сензуална врска заврши со скршено срcе и обвинувања, но Кристијан Греј не може да ја исфрли Анастасија Стил од главата. Решен е повторно да ја освои обидувајќи се да ги потисне своите најмраcхни желби и потребата за cелосна контрола, како и да ја сака Ана под нејзините услови. Но, се уште го прогонуваат ужасните моменти што ги доживеал во детството, а подмолниот шеф на Ана, Џек Хајд, оcхигледно ја сака само за себе. Може ли доктор Флин, психијатарот на Кристијан, да му помогне да се сооcхи со своите демони? Или пак, Елена, посесивната жена што го завела, и Лејла, поранешната потcхинета која патолошки го обожава, ќе го одвлеcхкаат Кристијан во минатото? А ако Кристијан успее повторно да ја заведе Ана, може ли еден толку мраcхен cховек воопшто да се надева дека ќе ја задржи?
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Е.Л. Џејмс
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници581

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 001817
Цена 330 МКД
5,34 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB