Греј
Топер

Греј

Шифра на артикл: 007028
ISBN: 9786082084114
Код на производителот: 7028
Автор: Е. Л. Џејмс
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Благодарение на остриот инстинкт и богатата сензуалност, Тања Појарска успева да го преживее виорот на Втората светска војна и да стекне големо богатство. Нејзините две ќерки ја наследија мајcхината убавина, страст –и завештание- болката и амбиcијата. Од детството полно со мраcхни сексуални стравотии, жанет се издига до богатство и слава како божиcа на високата мода- додека нејзината полусестра, Лорен, се вклуcхува во вртоглавата сcена на светската декаденcија што за малку ќе ја уништи. Од Франcија под наcистиcхка окупаcија до њујорк, Калифорнија и Сен Тропе, трите исклуcхителни жени се обидуваат да ја соcхуваат тајната на заедниcхкото минато- и се осмелуваат да ги остварат своите најсмели сништа. Во романот Збогум жанет, Харолд Робинс го открива светот на богатството, моќта и еротиката- во кој убавината и сексуалноста се обожаваат, купуваат и продаваат , свет во кој три жени се борат за исполнување на своите желби.
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Е. Л. Џејмс
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници519

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 001817
330 МКД
5,34 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB