Боја за макета, Email Color USAF Gunship Grey, мат, 14ml
Revell

Боја за макета, Email Color USAF Gunship Grey, мат, 14ml

Шифра на артикл: 056462
Код на производителот: 56462
Достапно веднаш
0 МКД
189 МКД
189 МКД
3,06 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алатки и додатоци за макети
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB