Сет четки за боење на макети, Painta, 1/6
Revell

Сет четки за боење на макети, Painta, 1/6

Шифра на артикл: 056465
Код на производителот: 56465
Достапно веднаш
0 МКД
460 МКД
460 МКД
7,44 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алатки и додатоци за макети
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB