Пиштол за лепило, Мини Glue Gun, 130 °C
Пиштол за лепило, Мини Glue Gun, 130 °C
Пиштол за лепило, Мини Glue Gun, 130 °C
Пиштол за лепило, Мини Glue Gun, 130 °C
Creativ

Пиштол за лепило, Мини Glue Gun, 130 °C

Шифра на артикл: 050179
Код на производителот: 50179
Достапно веднаш
0 МКД
495 МКД
495 МКД
8,01 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Алатки за изработка
Бренд Creativ

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB