Essential BULATS with Audio CD and CD-ROM
Арс Ламина

Essential BULATS with Audio CD and CD-ROM

Шифра на артикл: 005069
ISBN: 9780521618304
Код на производителот: 5069
Автор: David Klark
Достапно веднаш
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ессентиал БУЛАТС ис фор анyоне препаринг то таке тхе БУЛАТС тест (Бусинесс Лангуаге Тестинг Сервиcе) анд cан бе усед ат хоме ор ин cласс. Тхе боок ис органисед бy папер тyпе анд cоверс алл партс оф тхе БУЛАТС тест. Праcтиcе материал препарес студентс фор еаcх парт оф тхе тест, анд тхис ис фоллоњед бy а сампле праcтиcе тест сеcтион фром Цамбридге ЕСОЛ њхиcх офферс тхе мост аутхентиc тест препаратион аваилабле.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Англиски јазик
Автор David Klark
Издавач Арс Ламина
Јазик Англиски
Година на објавување2006
Број на страници96

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
710 МКД
Sačuvano u omiljne
710 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB