Дневникот на едно смотано девојче 3 12 - Како да го смоташ својот дневник
Топер

Дневникот на едно смотано девојче 3 12 - Како да го смоташ својот дневник

Шифра на артикл: 006952
ISBN: 9786082086019
Код на производителот: 6952
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
СМОТАЈ ГО СВОЈОТ ДНЕВНИК! Совет #1: Обиди се да откриеш кој вид на дневник ти одговара! Совет #2: Научи да користиш шифри за супер тајни! Совет #3: (најваниот од сите) НЕМОЈ ДА ГО ИЗГУБИш ДНЕВНИКОТ!!!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Рејчел Рене Расел
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници304

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB