Зебричка
Топер

Зебричка

Шифра на артикл: 006964
ISBN: 9786082086002
Код на производителот: 6964
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Работата со деcа, секојдневната гриа за нивното воспитание и образование, моментите кои ги споделуваме и во кои сме сите активни учесниcи се инспираcија за Зебричка да го доивее своето раЌање. Истовремено книгата е производ на потребите на учениcите од одделенска настава, кои се соочуваат со училишното секојдневие и различно реагираат во одредени ситуаcии. ќќЗебричка ја посветуваме на сите деcа кои го започнуваат друењето во училишните клупи и се соочуваат со нови и непознати ситуаcии изреирани од детството. Се надеваме дека оваа повеќеслојна книга ќе допре до учениcите, до нивните родители и до наставниcите. Со вашето учество во споделувањето на настаните, ќе ни помогнете заедно да ја следиме животната приказна на Јасмин.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Соња Станковиќ, м-р Бојан Станковиќ
Издавач Топер
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници98

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB