Тајниот портал
Бата Прес

Тајниот портал

Шифра на артикл: 006985
Баркод: 9786082530611
Код на производителот: 6985
Автор: Боби Пирс
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ВИЛИЈАМ ВЕНТОН, МОМ:ЕТО СО ГЕНИЈАЛЕН ТАЛЕНТ ЗА ОДГАТНУВАЊЕ шИФРИ, СЕ СОО:УВА СО НОВА ЗАКАНА! Откако почнува да трпи таинствени напади поради кои ја губи контролата над сопственото тело и способност за разбивање на кодови, Вилијам се загриува дека неволјите му ги предизвикува интелигентниот метал луридиум. Постои само едно место каде што мое да побара решение за својот проблем: Институтот за постхумно истраување. Но на Институтот веќе ништо не е како порано… Неговата стара соба сега изгледа како затворска ќелија, а двиењето по Институтот строго се контролира. Менторите на Вилијам не сакаат да му каат што се случува, иако е очигледно дека сите од некого или од нешто многу се плашат.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Боби Пирс
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници238

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB