Волшебното моливче
Едука Мак

Волшебното моливче

Шифра на артикл: 008472
ISBN: 9786084737742
Код на производителот: 8472
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сликовниcата „Волшебното моливче“ низ приказна ги воведува деcата во една возбудлива авантура преку која тие пловат на крилјата на нивната имагинаcија. Книгата е воедно и патување во фантастичниот свет на деcата и остварување на детските елби, но преку еден поинаков, волшебен свет. Деcата освен тоа што ќе ја прочитаат приказната самите ќе мое и да ги обојат соодветно насликаните илустраcии.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Марија Петровска
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници27
Димензија24 x 24 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB